ArmyMoto.cz
Klub přátel vojenských motocyklů

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů 
 Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace  ProfilProfil   
Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
Obsah fóra ArmyMoto.cz

Volná debata příznivců vojenských motorek
Moderátoři: nikdo není přítomen

Uživatelé prohlížející toto fórum: nikdo není přítomen
Přidat nové téma
 Témata   Odpovědi   Autor   Zhlédnuto   Poslední příspěvek 
Žádné nové příspěvky Důležité: Pozor na podvodníky na internetu!!!!!
1 miro 728 Fri Oct 24, 2014 7:39 pm
mila
Zvolená témata byla přesunuta. Přesunuto: Paliva v ČR - tragédie!!!!!
0 miro 1 Sat Nov 08, 2014 3:32 pm
miro
Žádné nové příspěvky Jawy stále slouží :)
1 Viki 782 Sat Nov 08, 2014 1:24 pm
miro
Žádné nové příspěvky wehrmacht dustojníci na motorce - asi si trochu přihnuli :
0 Anonymní 583 Mon Aug 18, 2014 6:53 pm
Anonymní
Žádné nové příspěvky Indická ArmyMoto přehlídka
1 miro 914 Tue Jul 22, 2014 7:38 pm
vojtacz1
Žádné nové příspěvky dokumentace 579
5 jc 1549 Fri Jun 27, 2014 8:46 am
miro
Žádné nové příspěvky Armádní švédské motorky na lyžích v akci - VIDEO
0 miro 767 Tue May 27, 2014 10:17 am
miro
Žádné nové příspěvky Zase jedna dojebaná předělávka švéda na libeňáka
2 miro 1408 Mon May 12, 2014 7:54 am
miro
Žádné nové příspěvky Jawa 50 typ 05 v armádě
3 miro 1446 Thu May 08, 2014 5:48 pm
vojtacz1
Žádné nové příspěvky Armádní motorka s grilem
1 miro 857 Thu May 08, 2014 5:37 am
vojtacz1
Žádné nové příspěvky Armádní jawa 50 mustang
1 miro 835 Wed May 07, 2014 5:42 pm
miro
Žádné nové příspěvky ČSA a dvěstěpadesátky
2 Novy 849 Fri Apr 25, 2014 6:48 am
miro
Žádné nové příspěvky Barva
3 Matyss 1282 Wed Apr 09, 2014 6:58 am
Matyss
Žádné nové příspěvky 579 dokurvená renovace
1 Anonymní 674 Wed Mar 26, 2014 9:19 pm
miro
Žádné nové příspěvky 579 Flero - v rukou neznabohů
0 miro 646 Mon Mar 24, 2014 11:08 am
miro
Žádné nové příspěvky Tak tohle se dá postavit jedině v Čechách
0 miro 733 Tue Feb 11, 2014 6:02 pm
miro
Žádné nové příspěvky videa z dob největší slávy motorek jawa
0 miro 706 Fri Feb 07, 2014 4:40 pm
miro
Žádné nové příspěvky krásný Triumph Bonneville v armádní úpravě
0 miro 1399 Wed Jan 29, 2014 11:32 am
miro
Žádné nové příspěvky Anglická motodivize z českých vojáků 1941
0 miro 731 Wed Jan 29, 2014 11:23 am
miro
Žádné nové příspěvky Policejní moto na lyžích
1 miro 1084 Mon Jan 27, 2014 6:25 pm
mila
Žádné nové příspěvky 175 armádní?
0 miro 845 Tue Jan 21, 2014 9:06 pm
miro
Žádné nové příspěvky Uvažuji o vojenském horském kole - sportem ku zdraví!
0 miro 735 Mon Jan 20, 2014 7:19 pm
miro
Žádné nové příspěvky Uvažuji o vojenském horském kole - sportem ku zdraví!
0 miro 732 Mon Jan 20, 2014 7:18 pm
miro
Žádné nové příspěvky značení motorů na švédech
1 mila 1076 Tue Dec 10, 2013 11:38 am
miro
Žádné nové příspěvky Co je tohle za stroje? -ví někdo?
5 miro 2460 Fri Nov 15, 2013 8:33 am
Kabanos
Žádné nové příspěvky motorky jawa ve švédském vojenském skladu - VIDEO
0 miro 1045 Fri Nov 08, 2013 10:32 am
miro
Žádné nové příspěvky moc pekne video madarskeho umelce
0 Anonymní 664 Thu Nov 07, 2013 8:48 am
Anonymní
Žádné nové příspěvky foto 579 z muzea
2 Anonymní 1342 Tue Aug 06, 2013 9:19 am
miro
Žádné nové příspěvky Současná situace na trhu veteránů - motorek jawa
1 Anonymní 1043 Wed Jul 17, 2013 8:09 am
miro
Žádné nové příspěvky Jak renovovat motocykl aby si zachoval svou hodnotu
0 Anonymní 829 Wed Jul 17, 2013 8:05 am
Anonymní
Žádné nové příspěvky BMW R80 armádní úprava
0 miro 1081 Thu May 30, 2013 11:18 am
miro
Žádné nové příspěvky Armádní motocykly- Jak to všechno začlo
0 miro 764 Thu May 09, 2013 4:47 pm
miro
Zobrazit témata za předchozí:  
Přidat nové téma    Obsah fóra ArmyMoto.cz -> Volná debata příznivců vojenských motorek Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1
Přejdi na:  
Nové příspěvky Nové příspěvky    Žádné nové příspěvky Žádné nové příspěvky    Oznámení Oznámení
Nové příspěvky [oblíbené] Nové příspěvky [oblíbené]    Žádné nové příspěvky [oblíbené] Žádné nové příspěvky [oblíbené]    Důležité Důležité
Nové příspěvky [zamknuto] Nové příspěvky [zamknuto]    Žádné nové příspěvky [zamknuto] Žádné nové příspěvky [zamknuto]
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum